Wypełnianie i usuwanie zmarszczek kwasem Bielsko Biała

Before and after lip filler injections. Lips closeup over white

Każda z nas marzy o pięknej, nieskazitelnej cerze, bez zmarszczek. Czas jest jednak nieubłagany i z roku na rok starzenie się skóry coraz bardziej daje się nam we znaki. Z niektórymi zmarszczkami i oznakami starzenia nie poradzą sobie już jednak kremy czy specjalne sera. Wtedy trzeba sięgnąć po silniejszą broń! Taką oferujemy u Nas (Bielsko Biała).

Dzisiejsza medycyna estetyczna pozwala skutecznie i długotrwale rozprawić się z niedoskonałościami skóry, które sprawiają, że cera wygląda na starszą. Jedną z najskuteczniejszych metod, poza liftingiem, jest wypełnianie zmarszczek kwasem. Zabieg trwa krótko, jest względnie bezbolesny, a przede wszystkim efekt widoczny jest natychmiast.

Do wypełniania zmarszczek stosuje się specjalistyczne produkty, tak zwane wypełniacze. Ważne jest, by wybrać produkt, który nie spowoduje powstawania podskórnych grudek, będzie łatwy w aplikacji i pozwoli na dobre rozprowadzenie w wybranych miejscach. Taki kwas wstrzykiwany pod skórę pozwala wypełnić zmarszczki czołowe, bruzdy na nosie, zmarszczki okołoustne, a także można dzięki niemu poprawić kształt podbródka.

Na usuwanie zmarszczek kwasem decyduje się coraz więcej kobiet i mężczyzn. Głównie dlatego, że zabieg jest bezpieczny.
Podczas zabiegu specjalny wypełniacz wprowadzany jest stopniowo pod skórę, w miejsca występowania zmarszczek. Następnie lekarz, odpowiednio masując okolicę wstrzyknięcia, rozprowadza preparat, zapewniając równomierne wypełnienie, przez co osiągnięty efekt jest jak najbardziej naturalny.
Zabiegi wykonywane są głównie po to, by odmłodzić wygląd twarzy poprzez wypełnienie zmarszczek i bruzd, ale dużą popularnością cieszą się także zabiegi wykonywane w okolicach ust. Kwas pozwala na ich delikatne powiększenie, poprawienie konturu czy, w przypadku asymetrii, wyrównanie ich kształtu.

Niektóre z wypełniaczy świetnie sprawdzą się także przy usuwaniu zmarszczek na szyi. Wszystko to dzięki głębokiemu nawilżaniu, które powoduje stopniowe zanikanie zmarszczek i bruzd.

Kwas umożliwia także poprawę konturu twarzy, uwypuklenie policzków oraz nadanie ładniejszego kształtu podbródkowi, a nawet nosowi. Wypełnianie takich przestrzeni podskórnych zapewnia natychmiastowy efekt i trwałą (do kilku miesięcy) poprawę wyglądu przy atrakcyjnej cenie.

Usuwanie zmarszczek to coraz popularniejszy sposób na odmładzanie. Takie zabiegi oferujemy w gabinecie, na miejscu (Bielsko Biała), stosując jedynie wysokiej klasy sprzęty oraz produkty. Dzięki temu uzyskany efekt jest naturalny, ale widoczny od razu po zabiegu, a ryzyko powikłań ograniczone do minimum, co także wpływa na komfort pacjentów.

                                 Cytosial

                      Mesofiller