Belotero | Powiększanie ust – Bielsko Biała

Wypełniacze | Belotero

Wypełniacze Belotero to odpowiedź na różne potrzeby skóry. Niektórzy potrzebują wygładzenia zmarszczek, inni wypełnienia bruzd, jeszcze innych interesuje powiększanie ust. Bielsko Biała ma rozwiązanie dla wszystkich – znajduje się tam Estetica Med – Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Wypełniacze Belotero to seria odpowiedzi na problemy kobiet i mężczyzn. W zależności od potrzeb, produkty te można stosować razem lub osobno. Przekonaj się sama, jak dobrze i naturalnie będziesz wyglądać!

Seria Belotero

Technologia Dynamic Cross-Linking Technology (dynamicznego sieciowania) to opatentowana technologia, w wyniku której powstaje jednorodny żel – Cohesive Polydensified Matrix. Dzięki tej nowej technologii wytwarzamy żel, który z jednej strony zawsze ma te trzy cechy: jest sprężysty, elastyczny i plastyczny. Daje nam to dobrą tolerancję produktu, przewidywalny efekt i stałość efektu nawet przy występowaniu nacisku. Z drugiej strony zaś mamy świetną bazę do całej serii produktów dostosowanych do różnych potrzeb kolejnych warstw skóry. W ten sposób niezależnie od tego, czy decydujesz się na powiększanie ust, czy na korekcję zmarszczek, produkty Belotero pomagają ci zachować młody i świeży wygląd.

Belotero wypełniacze

W ramach technologii dynamicznego sieciowania i różnych proporcji wytworzono gamę czterech produktów Belotero:
-Belotero Hydro – świetny na początek, do odświeżenia wyglądu, gdy zauważyłaś już pierwsze zmarszczki. Nadaje się do zastosowania na całą twarz, szyję, dekolt i dłonie.
-Belotero Soft + – jeśli chcesz zadziałać głębiej, zdecyduj się na ten produkt. Dzięki zdolności wiązania wody Belotero Soft + wypełnia drobne zmarszczki i wygładza skórę.
-Belotero Balance + – to wypełniacz silniejszy od produktów Belotero Hydro i Belotero Soft +. Świetnie się sprawdza przy korekcji kształtu ust i przy średnio głębokich zmarszczkach. Mocno wiąże się ze skórą, dzięki czemu daje naturalny efekt.
-Belotero Intense + – najmocniejszy z serii, wypełniacz do zadań specjalnych. Powiększanie ust to dla niego pestka, tak samo wypełnianie bruzd, nawet tych głębokich. Można nim również wymodelować twarz i nadać jej wymarzony wygląd.

Bielsko Biała ma rozwiązanie dla wszystkich kobiet i mężczyzn chcących poprawić swój wygląd. Jeśli twoją zmorą są zmarszczki, bruzdy, małe usta o nieregularnym kształcie lub po prostu nie podoba ci się wygląd twojej twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni – zdecyduj się na wizytę w Estetica Med – Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Zadbamy o Twój wizerunek!